İş Dünyasının Saygıdeğer Hanımefendileri,

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER) , iş dünyasında deneyim bilgi ve becerilerini kullanarak alanlarında başarı elde etmiş iş kadınlarının bir araya gelerek iş hayatındaki kadınların daha güçlü olmasının birlik ve beraberlikle olabileceği düşüncesiyle kurulmuştur.

Derneğimiz; Kocaeli gibi sanayi ve ticaretin oldukça gelişmiş olduğu bir şehirde iş hayatındaki işveren ve yönetici kadınların “Bizde Buradayız” diyerek, kendinilerini ifade etmeleri, birbirleriyle ticari bağlantı kurmaları, girişimciliğin desteklenmesi, iş hayatındaki kadın erkek fırsat eşitliğinin savunulması,kadın istihdamının arttırılması, iş hayatındaki kadınların ihtiyaç duyulan konularda eğitimlerin düzenlenmesi gibi konularda faaliyet yürütecektir.

Çünkü biz inanıyoruz ve biliyoruz ki iş hayatında kadının yeri arttıkça ülke olarak daha hızlı ve güvenle büyüyebiliriz.

Dernek olarak her zaman kendini geliştiren, üyelerinin görüş ve önerilerini alan bir yönetim anlayışı içerisinde, birlik ve beraberliğin verdiği enerjiyle projelerimizi hayata geçirecek ülkemize ve ilimize katkı sağlayacağız. Kocaelindeki İş Kadınlarımızı derneğimiz çatısı altında görmek hepimizin arzusudur.

BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ

SEVGİ VE SAYGILARIMLA

KOİDER KURUCU BAŞKANI
NİLGÜN YILMAZ